קצת על לה קאסה

משפחה של מטבחים

משפחת לה קאסה עובדת בתחום המטבחים כבר מעל ל-20 שנה, ועושה את הטוב ביותר על מנת שגם אתם תוכלו להנות ממטבח מעוצב ובהתאמה אישית לסגנון שלכם. משנה לשנה, דייקנו את התהליך ושיפרנו את השירות – בעזרת שירותים נוספים כמו נגרות לכל הבית ומוצרים משלימים בהתאמה אישית. את הכל אנחנו עושים בהתאמה לצרכים שלכם ובשיתוף פעולה מלא איתכם. כל זה מתחיל באולם התצוגה שנמצא בפתח-תקווה שבו תוכלו להתרשם ממגוון המטבחים והעיצובים שלנו. נקיים פגישה עם אדריכל.ית מטבחים אשר ילווה אתכם לאורך כל הדרך החל משלב התכנון ועד שלב התקנת המטבח תוך מתן יחס אישי והקשבה לכל בקשה. השאירו לנו פרטים או התקשרו וקבעו פגישה עם המטבח החדש שלכם עכשיו.

הכירו את לה קאסה

נגריית בוטיק משפחתית בפתח תקווה

אנחנו בלה-קאסה מעצבים ומייצרים מטבחים בהתאמה אישית לדרישות הלקוח. אצלנו הכל נמצא במקום אחד, העיצוב, התכנון והביצוע. באולם התצוגה שלנו תוכלו להתרשם ממגוון סגנונות, עיצובים, השראות וחומרי הגלם הייחודים שאיתם אנו עובדים. בשביל שגם אתם תקבלו את מטבח החלומות שלכם בהתאמה אישית עבורכם.

מעצבים מטבחים

בהתאמה אישית במיוחד עבורכם

המטבח הוא לב הבית, אבל לכל בית יש אופי משלו. בדיוק בשביל זה אנחנו מעצבים לכם את המטבח בהתאמה אישית אליכם. כדי לעשות את זה נתחיל בפגישה אצלנו באולם התצוגה עם אדריכל.ית המטבחים שלנו נתכנן עבורכם את המטבח בצורה מדוייקת עבור הצרכים שלכם.

עבודות נגרות

לכל הבית, במקום אחד

בנוסף למטבחים, אצלנו תוכלו לקבל כל מה שקשור בעבודות נגרות לכל הבית, ארונות, מזנונים, חיפויי קירות, ארונות אמבטיה, כל מה שקשור בנגרות לבית. ככה אתם מקבלים את הכל במקום אחד. מוזמנים להתרשם אצלנו באולם התצוגה וגם כאן באתר.