LESMO COLT

LESMO COLT

מטבח LESMO COLT מתאפיין בקווים ישרים ובעיצוב נקי, מודרני ומפתיע – גם בפרטים הקטנים. מבט אחד במטבח זה מראה מיד את הייחודיות והמקוריות שלו, הבאות לידי ביטוי בחיתוכים שונים בארונות, מגוון צבעים ופתרונות נוחים ויצירתיים עבור האחסון. 

מטבח פתוח

מטבח LESMO COLT מתאים לאנשים אשר אוהבים את המטבח שלהם פתוח. הוא מושלם עבור בשלנים, אך לא רק. אנשים אשר רוצים לראות מה קורה אצלם ולא מעוניינים לסגור הכל בתוך ארון מוסתר, ייהנו מהחוויה המושלמת. LESMO COLT מדגים מצוין כיצד ניתן לשלב במטבח שלך פתרונות אחסון אשר מביאים איתם מצד אחד תעוזה יוצאת דופן ומצד שני נוחות מקסימלית. 

לכל דבר יש מקום

LESMO COLT מאפשר לך לאחסן כל מה שרק ניתן. לכל דבר יש מקום, גובה המדפים נבחר כך שיהיה לך נוח לעבוד ואין זה משנה כמה מכשירים חשמליים יש לך במטבח. מכאן אפשר להבין כי התשוקה בוערת במטבח וכי אין כל צורך להתפשר על איכות, עיצוב או מקום. במטבח זה ישנה הרמוניה של כל אלו יחדיו. 

המטבח שלך הוא המקום הבטוח שלך

המטבח שלך הוא מקום שאליו נכנסים כל בני המשפחה ופעמים רבות גם האורחים. זהו מקום פעיל, שוקק חיים והעיצוב שלו משפיע על העיצוב של הבית כולו ועל התחושה שלך בבית. ברגע שיש לכל דבר מקום, שישנן נגיעות קטנות וייחודיות בעיצוב וכשהמטבח מתאים בדיוק לדרישות שלך, אפשר להגיד כי מדובר במקום הבטוח שלך.