מטבחי פרובנס

מטבחי הפרובנס הם מטבחים שאליהם אנחנו יכולים להכניס את האופי האישי של בני הבית, את הסגנון הייחודי של כל אחד ואחת מאיתנו, אם מדובר בגוונים של המטבח או בעיצוב החלל השלם.

אנחנו בלה-קאסה מייצרים מטבחים עם אמירה, כל מטבח מעוצב באופן אישי ללקוח, עם דגש על הפרטים הקטנים, על החומרים הטובים ביותר, סוגי העץ, הפרזול, השיש, הריצוף וחיפויי הקירות שאנחנו משתמשים בהם.

אין כל ספק שהתחושה הכללית והאווירה שלנו תהיה נעימה בבית בו המטבח בנוי בסגנון כפרי, לכן אנחנו הישראלים כלכך אוהבים אותו ואנחנו נהנים לייצר אותו. בתהליך של עיצוב המטבח, אנחנו מתיישבים עם הלקוח ופועלים להבין אותו ואת הרצונות שלו, ובהתאם לכך לעצב לו מטבח בסגנון המתאים לו ביותר. חשוב לדעת לנצל את המרחבים ולא להשאיר סתם חללים ריקים שאינם מנוצלים כראוי.

אנחנו בלה-קאסה מציעים לכם מגוון סוגים וטקסטורות של מטבחים מודרניים, במגוון עיצובים וצבעים. מקצועיות ללא פשרות מחייבת אותנו לבחור עבורכם למענכם ויחד אתכם את החומרים האיכותיים ביותר ובהם, בין השאר: עץ טבעי, זכוכית, אפוקסי ועוד. כל המוצרים מיוצרים בתקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים תוך מתן דגש על גימור מלוטש. 

מטבחים כפריים בסנון פרובנס בגימור צביעה בתנור הופכים פופולריים יותר ויותר. מטבח בגימור צבע ניתן לתכנן לפרטי פרטים ולתת לכל ארון מגע אישי לפי הטעם. רוב לקוחותינו בוחרים בצבעי שמנת או פסטל בהיר מתוך מחשבה שהצבע הבהיר מגדיל את החלל. משטחי העבודה שלנו נעשים משיש קיסר המשתלב יפה עם צבעי המטבח ומרכך את המראה. 

מטבחי פרובנס לבנים יהיו כולם נוחים לשימוש, מבוססים על ארון אחסון נוח וגדול, מגירות אחסון דקורטיביות, והתקני מידוף נוחים וקלים לשימוש. בחלק מהתקני האחסון תוכלו ליהנות מהתקנים נשלפים כגון מדפים ומגירות פנים שיחסכו לכם המון מקום בחדר ללא אלמנט זה.

עיבוד מזון קל, הכנת המטבח לשטיפה תתבצע ביעילות ובקלות

גם אתם תיהנו משיש מטבח גדול ומרווח, היוצר חלל נרחב לשטיפת כלים והכנת מזון. השיש עצמו יהיה עשוי מחומרי בוטיק נוחים וקלים לשימוש, אשר ייצבו את העבודה שלכם ויהפכו אותה לפוריה ומהירה מאד. כאשר שיש המטבח נוח, וכאשר הוא מתאים למידות שלכם, עבודת המטבח הופכת לקלה ביותר ואפילו למיהנה ומענגת על מאד.