מטבחים מודרניים

בשנים האחרונות גוברת מגמת הפיכתו של המטבח גם למקום שמשמש את מי מדייריו לעבודה ואת המשפחה לאירוח. ייעודיו השונים והמגוונים של המטבח מחייבים עיצוב פונקציונאלי שלו, תוך שמירת המטרה העיקרית שלו- הכנת אוכל ואחסנתו. מטבחים מודרניים מהווים כיום חלק בלתי נפרד מהחזות העיצובית הכוללת של הבית. זה ניכר בבחירת חומרים מוקפדת ובשילובים שונים כגון: עץ, אלומיניום, שיש,זכוכית ופרזולים שונים. אביזרים איכותיים ובטיחותיים אף הם ממאפייניו של המטבח המודרני.

איך תוכלו לדעת אם מטבח מודרני מתאים לסגנון העיצוב בבית שלכם?

ראשית כל, סמכו על האסתטיקה העיצובית שלכם. אם בחרתם בעבר את הריהוט לבית, סביר כי תמשכו לאותו הסגנון שוב. אך בכל זאת אם קיימת איזושהי התלבטות או אי וודאות, אנו בלה-קאסה נשמח להעמיד לרשותכם את הידע המקצועי שלנו בתחום ולעזור לכם להגיע לבחירות הנכונות ביותר. בין השירותים שאנו מעמידים לרשותכם בתחום עיצוב מטבחים מודרניים, עומדת גם האפשרות לתאם פגישה עם מעצב פנים שיגיע ישירות אל ביתכם, יערוך אפיון לחלל הבית שלכם ויסייע לכם להחליט על הסגנון העיצובי המתאים ביותר.

אנחנו בלה-קאסה מציעים לכם מגוון סוגים וטקסטורות של מטבחים מודרניים, במגוון עיצובים וצבעים. מקצועיות ללא פשרות מחייבת אותנו לבחור עבורכם למענכם ויחד אתכם את החומרים האיכותיים ביותר ובהם, בין השאר: עץ טבעי, זכוכית, אפוקסי ועוד. כל המוצרים מיוצרים בתקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים תוך מתן דגש על גימור מלוטש. 

אנחנו מזמינים אתכם להתבונן בגלריית המטבחים המודרניים ולבחור את מי מהם שתוכלו להגדירו כמטבח חלומותיכם. תתחדשו!