מטבחים יבנה

It's a perfect match

רוצים לקבל יותר מידע על מטבחים מעוצבים מאדריכלי המטבחים שלנו?

המטבח הוא לב ליבו של הבית.

מחפשים להעצים את לב הבית?

המטבח שלנו מבטיח

נבדק לחיים האמיתיים, על ידי אנשים אמיתיים, ולא רק אלה מהקטלוג

השתמשנו בחומרים באיכות גבוהה ובטכניקות ייצור כדי ליצור מוצרים עמידים ומעוצבים שיעמדו במבחן הזמן. מעיצוב ועד בדיקה, שילבנו משפחות אמיתיות בכל צעד ושעל – המטבחים שלנו מיועדים להתאים לחיים שישתלבו בהם.

מכשירי חשמל חכמים ללב בית חכם יותר

חפשו מכשירים רב תכליתיים שחוסכים במקום, כמו מיקרוגל תנור קומפקטי, בעל פונקציונליות של תנור ומיקרוגל, והכל במרחב קומפקטי.

אנו מוכרים מגוון מכשירים חכמים שישמרו על העניינים במטבח שלכם, כל זאת תוך הפחתת עלויות האנרגיה. בחר בין מדיחי כלים ומקררים חכמים לבין מכסים תנוריים הניתנים לחיבור

טריקים מסודרים לסדר מושלם במטבח שלכם

יש המון שינויים קטנים שישפיעו מאוד – ישאירו אותך מטבח פתוח ומרווח יותר.

אם יש לכם כלי אוכל המשמשים רק למסיבות ארוחת ערב מהודרות, שמרו אותם בקופסאות על גבי ארונות.

אם לא היה לך איפה להחזיק כסאות אוכל, השתמש בכיסאות אוכל מתקפלים ותלה אותם על הקיר כשאינו בשימוש.

במקום לנסות לדחוס הכל לארונות, מדוע לא להשתמש במדפים פתוחים או במגירות ליעילות החלל האולטימטיבית? מגירות עוזרות למקסם את השטח הניתן לשימוש, ויכולות להפחית את כמות ארונות הקיר הדרושים לכם.

רעיונות מטבח קטנים אלה מוכיחים כי אינך זקוק למטבח גדול בכדי שיהיה לו חלל פונקציונלי. על ידי בחירת אפשרויות אחסון מסוימות או שימוש בידיות משולבות, תוכל לפתוח באופן מיידי את שטח המטבח שלך.

אם אתם מעצבים מטבח חדש ואינכם בטוחים היכן להתחיל, הקפידו לעיין במאמר שלנו, ולקרוא את השלבים לתכנון מטבח חדש , הוא מלא ברעיונות השראה לתכנון מטבח, בין אם זה מטבח חדש או פרויקט שיפוצים – יש לנו את הידע שיעזור לך להתחיל ברגל ימין את השיפוצים ואת העבודה.

כל המטבחים שלנו, החל מארונות המטבח שלנו, המגירות, הצירים, הדלתות, חזיתות המגירות ושולחן העבודה מכוסים על ידי אחריותנו ל -25 שנה. אחריות שנותנת לכם ראש שקט.

Shape