מטבחים הרצליה

It's a perfect match

רוצים לקבל יותר מידע על מטבחים מעוצבים מאדריכלי המטבחים שלנו?

מה עובד ומה לא?

מה מתסכל אותך במטבח הנוכחי שלך? האם יהיה שימושי שיהיה בהישג יד כל כלי הבישול והתבלינים? האם יש ארון מסוים אליו אתה מתקשה לגשת? או שהיית מעדיף להתרועע בזמן הבישול ולא להחמיץ את כל הכיף?

חשוב כיצד אתה מסתובב בעת הכנת ארוחות וכיצד ניתן לשפר את הפריסה. כדאי גם לשקול במה אתה מתקשה באחסון חכם והאם יש מספיק אחסון בגודל הנכון.

 

סדר חדש!

אם אתה צריך לרוקן את הארונות זו ההזדמנות המושלמת להיפטר מפריטים ישנים שאינם בשימוש. אם יש 8 כפות הגשה ואתה משתמש רק 3 – זה אולי הזמן להיפרד. זה יגרום לך להרגיש מאורגן יותר, ויפנה מקום לדברים החשובים יותר שאתה משתמש בהם מדי יום. זו גם דרך טובה לשמור על משטחים ברורים במטבח החדש שלך, כך שיהיה קל יותר לנקות אותו.

 

 קבל השראה

זו ההזדמנות ליצור את מטבח החלומות שלכם עם חותמת אישית משלכם.

אספו השראה ממקומות שונים ושלבו ביניהם כדי שיעבדו עבורכם …

קבל רעיונות

האם לחברים או למשפחה היו מטבחים חדשים עם אלמנטים שיעבדו אתכם או שאולי יש להם אורח חיים דומה? אל תפחד לשאול אותם מאיפה הם קיבלו את ההשראה או לבקש את עצתם בדרך.

הם יכולים גם לשתף אתכם במסע שלהם, כך שיהיה לכם מושג טוב יותר למה לצפות.

תוכניות לעיצוב הבית, מגזינים ומדיה חברתית הם כולם מקורות השראה נהדרים. תוכלו לקבוע איזה סגנון מתאים לכם ולמטבח שלכם ולשלב אותם ליצירת מרחב החלומות שלכם.

פינטרסט הוא מקום טוב במיוחד לאסוף רעיונות ללוח מצב רוח שאליו תוכלו להתייחס לרעיונות בכל הנוגע לבחירת הגימורים הסופיים. עקוב אחר כמה חשבונות לעיצוב הבית באינסטגרם ואסוף כמה עיצובים ומראה שיכולים לעבוד עבור הבית שלך. האם זה מתאים למטבח שלך?

בכל הנוגע לעיצוב המטבח שלך, אנו מכוסים בכלים ושירותים מועילים בעבורכם.

לאחר שהבנתם את הקו העיצובי שלכם, תנו לנו לסייע לכם בהתאמת חומרי הגלם ואנשי המקצוע.

קבע פגישה

עכשיו אתה מוכן להזמין פגישה לתכנון מטבח

Shape