דלתות פנים בת ים

It's a perfect match

רוצים לקבל יותר מידע על מטבחים מעוצבים מאדריכלי המטבחים שלנו?

דלתות פנים -בחר באיזו דרך הדלת תתנודד. פנימה או החוצה מהחדר.

זה יקבע היכן יהיו הצירים שלך.

האם אתה רוצה שהוא יתנודד לחדר או החוצה לחדר הסמוך. בדרך כלל אם מדובר בחדר שינה, הדלת תסתובב לחדר. אם זהו חלל מרכזי כמו חדר הסלון, הדלת תסתובב פנימה.

חשוב כיצד אתה בדרך כלל נכנס לחדר המסוים הזה ומה מרגיש לך הכי נוח. כיצד לבחור את סגנון הדלת הפנימית הנכון .

 בחר את החומר לדלתות פנים ביתך.

החומר של הדלת שלך צריך לא רק להתאים לאסתטיקה של הבית שלך, אלא גם יכול להיות גורם מכריע גדול בסגנון הדלת. תוכלו לבחור בין עץ מלא, , דלתות זכוכית או דלתות ליבה חלולות. דלתות זכוכית למזווה וחדרי בית השימוש, ואילו דלתות מלאות יפות לחדרי שינה וחדרי אמבטיה. דלתות הזכוכית המדהימות שלנו למראה מעצב מסוגנן הן המועדפות עלינו!

 

מסגר את הדלת שלך עם מעטפת של משקוף איכותי.

חשוב למסגר את הדלתות.

אם הדלת שלך מקושטת יותר, מאשר מינימלית פשוטה זה יגרום לדלת להתבלט.

אם מדובר בעיצוב דלתות פחות מסובך, הרי שדפוס מפורט יותר יהיה מתאים. אני גם אוהב מעט תבנית בסיס שמנמנה יותר. בהתאם לגובה התקרה. המראה המהותי שהוא מעניק לדלת פנים לא ניתן להתעלמות.

בחר את הצבע המושלם.

בחרו צבע דלתות שיתאים לתפאורה והריהוט בכל חדר. בחירת גוון ניטרלי כמו אלה מבין גווני הצבע הנייטרליים המובילים שלנו תגרום לדלתות הפנים שלך להתאים לסגנון הבית שלך. אתה יכול להיות נועז יותר ולבחור צבע כמו נייבי עבור חדרי ילדים שמעצבים יפה!

דלת מספקת פרטיות וביטחון, ומפרידה בין חדרים שונים בבית.

כיצד לבחור דלתות חדר שינה מושלמות לביתך?

לא כל אחד ישקיע מחשבה רבה בכל הנוגע לדלתות לחדר השינה – הם מניחים באופן אוטומטי כי ניתן להחיל רק סגנון אחד או שניים, ולעתים קרובות בוחרים סגנונות פאנל רגילים לכל דלת בבית, על מנת להתאים לנושא מסוים. אמנם אפשרות זו עשויה להיות מעשית, אך אין בה כל ערך אסתטי.

Shape