דלתות כיס - איכות פוגשת יוקרה

חברת Lacasa מתמחה בייבוא ושיווק של דלתות הזזה לתוך כיס בקשת רחבה של עיצובים, גוונים וגימורים. דלתות הזזה אל תוך כיס הינן פתרון עיצובי ופונקציונלי אשר בא להחליף את דלתות ההזזה הישנות שהיו נשענות על גבי הקיר עצמו.

איך זה עובד?
דלת כיס נעה על גבי מסילות פנימיות- סט גלגלים פנימי וסט גלגלים חיצוני. החלק התחתון של הדלת משאיר את החלל נקי לחלוטין ללא מסילות חשופות הנראות לעין או מה שנקרא בננות. למעשה היתרון הבולט ביותר של דלתות כיס הוא בכך שהן מאפשרות לנו להנות משטחו המלא של החלל משני צידיו ללא בזבוז מקום. על גבי החלל ניתן להתקין מקלחונים, חיפויים של קרמיקה ולעצב את הדלת באיזה אופן שרוצים – עם או ללא משקוף, על גבי חיפוי זכוכית, עם או ללא חריצים, בגמר פורמייקה, פורניר או בצביעה בתנור.

זה הזמן להגיע לאולם התצוגה שלנו בירקונים 37, פתח תקווה ולהתאהב במטבח חדש.

ניתן להזמין בכל צבעי מניפת נירלט/טמבור

יתרונותיהם של דלתות כיס באים לידי ביטוי בכך שהן אינן תופסות לנו מקום בחלל עצמו, בעלות מנגנון פתיחה ייחודי ושקט המבוסס על טכנולוגיה ותהליכי ייצור סופר מתקדמים על בסיס חומרי הגלם האיכותיים ביותר שיש היום בתחום הדלתות. מדובר בדלת המגיעה ״כעסקת חבילה״ אחת עם הקיר עצמו. כלומר מאחורי הקיר (גבס או בטון) יש כיס מיוחד, לרוב עשוי מאלומיניום יחד עם רשת שלתוכה דלת הכיס נכנסת פנימה כחלק בלתי נפרד מהקיר עצמו.

מדובר באחת מההמצאות הטובות ביותר בתחום העיצוב של הבית שכן הן חוסכות מקום בחללים כמו חדרי אמבטיה, חדרי ארונות, חדרי שינה, משרדים ומתאימות הן לצורך של סגירת החלל והן בכדי ליצור נראות של חלל גדול יותר. דלתות הכיס נעות על גבי גלגלים כאמור לתוך כיס אלומיניום שנבנה לרוב תוך הקיר. ניתן לשלבן עם קירות גבס, בטון ואפילו בלוקים.

חברת Lacasa מתמחה ביבוא, שיווק והתקנה של דלתות כיס משני סוגים עיקריים: דלתות כיס למערכת הזזה המשלבת משקופים או דלתות הזזה בקו אחד של מישור הקיר ללא משקופים. 

 דלתות כיס הינן הפתרון המושלם לאנשים המחפשים דלתות עם מנגנון פתיחה שקט שחוסכות לנו מקום ואינן מותקנות מחוץ לקיר אלא למעשה ממשיכות אותו בקו אחד ונכנסות לתוך כיס אלומיניום המותאם לדלת באופן מדויק מושלם. חברת Lacasa מתמחה בייבוא, שיווק והתקנה מקצועית של דלתות כיס המותאמות לצרכי הלקוח ולתקציב העומד ברשותו.

דלתות כיס ניתן להתקין בקירות גבס, בטון או בלוקים והן מגיעות בקשת רחבה של עיצובים, גוונים, מרקמים וסגנונות עיצוביים. את דלתות כיס ניתן להתקין בחדרי אמבטיה ושירותים, משרדים, חדרי שינה, כקו מפריד בין הסלון למטבח ועוד.

רוצים לשמוע עוד על דלתות כיס בהתאמה אישית? התקשרו עכשיו