אודות לה-קאסה

חברת לה קאסה הינה עסק משפחתי מאז שנת 2006.
לה קאסה פועלת כדי להעמיד לרשותך בחירה משתלמת ואיכותית במיוחד מבין מגוון רחב של מטבחים ודלתות פנים. אנו מתמחים בייבוא מטבחים איטלקיים ופונים לקהל יעד שלא מוכן להתפשר על פחות מהטוב ביותר. מטרתנו היא להביא גם לבית שלך שילוב יוצא דופן בין רמת ביצוע גבוהה, אמינות ומקצועיות – ואנו מתחייבים לעמוד בציפיות.

התאמה אישית לדרישות שלך

לחברת לה קאסה מספר אולמות תצוגה ובאפשרותך להגיע כדי להתרשם מקרוב מדגמי המטבחים האיטלקיים ודלתות הפנים. כמו כן, היתרון שלנו בא לידי ביטוי בהעסקת אנשי מקצוע שהם אדריכלים בהכשרתם. מבחינתך, זה אומר שרטוט במקום של מטבח לפי דרישות ובהתאמה אישית. במקביל לכך, נוכל לספק לך הצעת מחיר מידית ולהתחייב לאספקה מהירה. לעומת רוב החברות שיביאו לך את המטבח רק אחרי חודשיים, בלה קאסה התהליך לוקח בממוצע כחודש בלבד!

בעזרת ניסיון של שנים רבות ומנגנון משוכלל אנו מסוגלים להביא את המוצרים ישירות מהיבואן לצרכן – ולחסוך עבורך זמן ועוגמת נפש. כתוצאה מכך, המחירים שאנו מציעים על מטבחים איטלקיים ודלתות פנים הם ללא תיווך ויתרה מזאת, ישנם מטבחים איטלקיים שמיובאים בבלעדיות על ידי לה קאסה ויכולים להפוך לחלק בלתי נפרד מהבית שלך מהר משחשבת. רוצה להתרשם בעצמך? מפעל החברה נמצא בראש העין ויש לנו שני אולמות תצוגה בפתח תקווה שמחכים רק לך.

לה קאסה – הבית שלך עומד להשתדרג

אנחנו בחברה לה קאסה עושים הכל במקום אחד, יש לנו את היכולת לדאוג לחומרים ולתוצר סופי איכותי ואנחנו מספיק בטוחים בעצמנו כדי להציע 7 שנות אחריות. הדלתות שלנו עמידות בפנים מים – גם בכנף וגם במשקוף – ובכל דגמי דלתות הפנים יש חיווי “תפוס פנוי” בכל דלת. לפרטים נוספים, כל שעליך לעשות הוא לפנות אלינו ממש כעת או להגיע לאחד מאולמות התצוגה – ולשוחח עם המומחים של לה קאסה, שילוו אותך לכל אורך הדרך.

המטבחים המובילים בארץ

מטבחים מעוצבים

מטבחים מעוצבים ומתוכננים ע”י אדריכלים ומיטב החדשנות

מטבחים ישראלים

עיצוב פנים מטבחים מודרניים במיטב הסגנונות והעיצוב

מטבחים חכמים

 עיצוב פנים מטבחים מודרניים וחכמים במיטב הסגנונות והעיצוב.

ארונות מטבח לבנים